top of page
Waterland - BiSoft.png

BiSoft, Waterland Ürününü Kullanıcılara Sundu

Su kalitesini artırarak sağlıklı yaşamı destekleme amacı ile yola çıkan bizler BiSoft olarak, suyun pH, klor, sıcaklık gibi değerlerini ölçebilen ve kalsiyum, florür, flüoborat, nitrat, bromür, klorür, bakır, iyodür, gümüş, amonyum, magnezyum, potasyum, dosyum, lityum gibi 15 farklı değer ölçer eklenebilen mini sensörlere sahip su takip sistemi olan Waterland ürününü geliştirdik. Bu sayede kullanılan suyun kalitesini artırmayı hedefledik.

Bulut tabanlı veri kaydı tutan ve takibinin mobil erişim ile yapılabildiği, yani tablet ya da telefon ile sisteme kolayca erişilebildiği yeni nesil enerji etkin tasarıma sahip olan Waterland su takip sistemi, sensörlerden alınan verileri görselleştirerek anında raporlayabiliyor. Raporları görselleştirmek için ise tablolar, grafikler ve harita gösterimleri kullanılıyor.

waterland-urun-fotografi-1024x523.png

Yerli Ar-Ge’ye Destek Sağlayacak

Waterland su takip sistemi, su kalitesi ile ilgili parametreleri anlık olarak takip edebiliyor. Ürün, bunun yanında erken uyarı mekanizması ve akıllı öngörü sistemlerine de sahip. Bir çok farklı sensöre bağlanabilen Waterland, her türlü sensör verisinin yazılmasına ve raporlanmasına entegre edilebilir şekilde tasarlandı. Aynı zamanda özelleştirilebilir ve değiştirilebilir kullanıcı ara yüzüne sahip.

Waterland su takip sistemi, enerjinin olmadığı durumlarda güneşten ve rüzgardan enerji sağlayabilme özeliği taşıyor, bu da şartları kısır ortamlarda da ürünün rahatlıkla kullanılabileceği anlamına geliyor. Waterland su takip sistemi mobil hatlar üzerinden kablosuz veri iletişimini gerçekleştirebiliyor ve verilerin güvenli aktarımına yönelik şifreleme özelliğine sahip. Bütün bu özellikleri ile Waterland, yerli Ar-Ge çalışmalarına destek olacak nitelikte geliştirildi ve %100 yerli Ar-Ge çalışmasına dönüştürülme hedefi bulunuyor.

Su Bulunduran Her Alanda Kullanılabiliyor

Waterland su takip sistemi göl, deniz, havuz gibi durağan su ortamlarında kullanılmaya elverişli şekilde tasarlandı. Aynı zamanda akarsu, su dağıtım şebekeleri gibi akışkan su ortamlarına da uyum sağlıyor. Waterland bunun yanında laboratuvar, kritik güvenliğe sahip alanlar gibi özel bölgelerde de kullanılabilen bir su takip sistemi ürünü. Waterland, diğer sistemler ile entegre olabilme özelliği barındırıyor. Bizler ise BiSoft olarak bu ürün ile suyun olduğu tüm sektörlere hizmet verme hedefindeyiz.

waterland-urun-1024x503.png
bottom of page