top of page

Biz Kimiz ?

2010 yılında kurulan BiSoft Bilgi Teknolojileri A.Ş., Türkiye'nin önde gelen uluslararası bilişim şirketlerinden biridir. Büyük Veri Madenciliği, Veri Analitiği, Makine Öğrenimi, Bulut Danışmanlığı, IoT, İş Zekası ve Veri Ambarı Projeleri ile Türkiye ve Global’de dijital kurumsal hizmetleri ve teknoloji çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, kamu ve özel sektör kuruluşlarına teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlanmaktadır. Bilgi teknolojilerinde çekiciliği artırmanın yanı sıra, genç işsizliğini etkileyen dijital beceri eksikliğini gidermeyi ve işletmelere kalifiye eleman temini sağlamayı amaçlayan 'Veritabanı Yönetimi ve İş Zekası Yaz Okulu' gibi etkinlikler düzenleyerek sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştirmektedir.


BiSoft ‘un merkezi en prestijli teknoloji geliştirme bölgelerinden biri olan Ankara Hacettepe Teknokent'te olup, Dubai'de de ofisi bulunmaktadır. Bünyesinde yer alan tam profesyonellerden oluşan uluslararası bir ortamda çalışma konusunda geniş bir deneyime sahip ekibi ile 50’nin üzerinde proje gerçekleştirmiştir. Tek kişilik start-up'lardan, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük şirketlere kadar uzanan müşteriler için en kaliteli çözümleri hayata geçirmiştir.

Hizmet Anlayışı

BiSoft olarak sağladığımız ürün ve hizmetler ile temel amacımız, verilen kararlarda hata payını düşürmek ve zaman kaybının önüne geçmektir. Müşteriler veritabanı ve iş zekâsı çözümleri ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederken, daha verimli çalışma olanağına sahip olurlar.

Bizler planlanmış süreçlerin başarılarının rastlantısal olmayacağına inanıyoruz. Büyük çoğunluğu kamu sektöründe olmak üzere kamu ve özel sektörden birçok müşteri ile karşılıklı güven içerisinde çalışmak birinci önceliğimizdir.

Ödüller

BiSoft olarak Oracle tarafından San Francisco’da düzenlenen Open World 2016 etkinliğinde, çeşitli kaynaklardaki veriyi aynı veri ambarında topladığı ve bir iş zekası aracıyla bir araya getirdiği inovatif projesi için “2016 Specialized Partner of the Year: Business Analytics” ödülünü kazandık. Bunun yanı sıra geleceğin mühendislerine gelişim fırsatı sağlamak üzere üniversite öğrencileri için “Veritabanı Yönetimi ve İş Zekası Yaz Okulu” gibi etkinlikler düzenleyerek sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaktayız.

''Hedefimiz sürekli gelişen ve değişen dünyada doğru bilgiye kolay ve hızlı erişimin öneminden hareketle, uluslararası arenada inovatif projeler ile yer almaktır.''

bottom of page