hakkımızda background.png

Projeler geliştiriyor ve deneyimli uzmanlarımızla

 çeşitli alanlarda hizmet veriyoruz.

Global çalışma standartlarında, güncel teknoloji altyapıları ve yazılım teknikleri kullanılarak yazılım projeleri geliştiriyoruz.

Biz Kimiz

BiSoft Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak 2010 yılında kurulduk ve gerek ulusal, gerekse uluslararası projelerde iddialı bir bilişim firması olarak sektördeki yerimizi aldık. İş Zekası (Business Intelligence) ve Veri Ambarı (Data Warehouse) projeleri ile uğraşan bizlerin bu konudaki yetkinliği 2016 yılında Oracle tarafından EMEA bölgesi mükemmellik ödülü ile tescillenmiştir.

Uzmanlık alanımız olan veri, karar analizinde önemli bir elementtir. Günümüzde hızlı bir şekilde doğru ve güvenilir bilgiye erişmek, şirketler için çok önemlidir. Şirketler, yeni yapılacak yatırımları ve büyüme stratejilerini belirleme aşamasında, bugünki ve gelecekteki durumlarına bakarak karar verirler.

Hizmet Anlayışı

BiSoft olarak sağladığımız ürün ve hizmetler ile temel amacımız, verilen kararlarda hata payını düşürmek ve zaman kaybının önüne geçmektir. Müşteriler veritabanı ve iş zekâsı çözümleri ile zamandan ve iş gücünden tasarruf ederken, daha verimli çalışma olanağına sahip olurlar.

Bizler planlanmış süreçlerin başarılarının rastlantısal olmayacağına inanıyoruz. Büyük çoğunluğu kamu sektöründe olmak üzere kamu ve özel sektörden birçok müşteri ile karşılıklı güven içerisinde çalışmak birinci önceliğimizdir.

Ödüller

BiSoft olarak Oracle tarafından San Francisco’da düzenlenen Open World 2016 etkinliğinde, çeşitli kaynaklardaki veriyi aynı veri ambarında topladığı ve bir iş zekası aracıyla bir araya getirdiği inovatif projesi için “2016 Specialized Partner of the Year: Business Analytics” ödülünü kazandık. Bunun yanı sıra geleceğin mühendislerine gelişim fırsatı sağlamak üzere üniversite öğrencileri için “Veritabanı Yönetimi ve İş Zekası Yaz Okulu” gibi etkinlikler düzenleyerek sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaktayız.

''Hedefimiz sürekli gelişen ve değişen dünyada doğru bilgiye kolay ve hızlı erişimin öneminden hareketle, uluslararası arenada inovatif projeler ile yer almaktır.''